چنانچه عضو سایت می باشید از این بخش برای ورود به سایت می توانید اقدام نماید، در غیر این صورت از بخش ثبت نام برای عضویت در سایت اقدام کنید.

در سال 1370، تصمیم بدان گرفتیم که تجارت و دانش خود را در زمینه تجهیزات و لوازم پزشکی به کار گیریم و کسب و کاری را به راه بیاندازیم که هدف آن عرضة تجهیزات و خدمات با کیفیت بالا بوده است. می‌دانستیم که ممکن است با مشکلات و موانع متعددی روبرو شویم. اما انگیزه‌مان مبتنی بر این باور اصیل بود که «مردم ما سزاوار داشتن بهترین‌ها هستند».

پس، به گفتگو با دوستان چشم‌پزشک خود نشستیم، از توصیه‌هایشان بهره‌ بردیم، و کسب و کار خود را طرح‌ریزی کرده، و برای چالش‌های پیش‌رو برنامه ریزی نمودیم. اهداف کوتاه مدت و بلند مدت را مشخص و کار خود را با واردات تجهیزات و لوازم چشم‌پزشکی آغاز کردیم، و با عرضه‌کنندگان تجهیزات چشم‌پزشکی ارتباط برقرار نمودیم، و دقتی خاص مبذول داشتیم تا تنها آن اقلامی را به بازار وارد کنیم که بالاترین سطح کیفی، ماندگاری و شهرت را دارند.

شرکت ما، یعنی شرکت دیدگاه طب، توانست به سرعت جای خود را به عنوان بهترین شرکت در این حوزه پیدا کند. ما برای نیل به پیشرفت و توسعه سخت تلاش کردیم، و در روند توسعه شرکت، دفتر خود را به برج نگار در مرکز تهران انتقال دادیم. در حال حاضر، ما امتیاز نمایندگی چندین شرکت در ایالات متحده آمریکا، اروپا، و خاور دور را اخذ نموده‌ایم، که هرکدام از طریق ما محصولات و خدمات با کیفیت بالای خود را به مشتریان عرضه می‌دارند.

ما رابطه تنگاتنگی را نیز با اکثریت چشم‌پزشکان در کشور برقرار کرده‌ایم، و همین مسئله باعث شده است تا بیشترین احساس مسئولیت را داشته باشیم.

در طول سال گذشته، ما اولین پشتیبان مالی عمدة رخدادهای چشم‌پزشکی در سرتاسر ایران بوده‌ایم. به علاوه، برای آن که جراحان چشم را به روز نگاه داریم و از آخرین تحقیقات و دستاوردهای این حوزه مطلع سازیم، تورهای علمی را برای شرکت در کنگره‌های بین‌المللی به ویژه ESCRS برنامه‌ریزی کردیم تا پزشکان ما بتوانند در این رخدادهای علمی حضور پیدا کنند.

تلاش مداوم ما بر آن است که به پیشرفت‌های نوین دست پیدا کنیم. باور ما آن است که همواره حق با مشتری است.